O mnie

Cześć, mam na imię Agata i od kilku lat prowadzę firmę i sprzedaję swoje rękodzieło – to miejsce powstało by dzielić się nim szerzej. W moim Pudełku Pełnym Marzeń znajdziesz ręcznie wykonane ozdoby i upominki. Jeśli marzysz o czymś wyjątkowym i myślisz, że mogłabym Ci pomóc – śmiało pisz.

Jestem mamą trójki nastolatków, w co czasem ciężko mi uwierzyć. Na co dzień staram się nie zwariować i odnaleźć równowagę pomiędzy tym co bym chciała, a tym co jestem w stanie zrobić – zarówno zawodowo jak i domowo/rodzinnie.

Znajomi często się śmieją, że powinnam nosić koszulkę z napisem “chętnie pomogę” i faktycznie jest w tym jakaś prawda – lubię pomagać. Staram się nie brać za dużo na siebie, niestety nie zawsze to się udaje, ale uczę się lepiej dysponować swoimi zasobami.

Zawsze uwielbiałam marzyć, choć ostatnio trochę to zaniedbałam, ale uczę się na nowo jaką frajdę daje marzenie i że nie zawsze marzenia się spełniają, jednak samo podążanie za nimi może dawać dużo satysfakcji i odkrywać nowe możliwości.